Haypak pet havlu standı

Ödemeyi aşağıdaki banka hesabına çıkarmanız gereklidir.
Hayati Z. Bahar
Finansbank-Sanayi İmes Şubesi
IBAN Numarası: TR60 0011 1000 0000 0039 9955 35

Haypak ürünleriyle pamuklu havlularınızı yıkarken harcadığınız su ve elektrik ücretinden, havluların bakımı ve yenilenmesi masrafından ve havluları yıkamak işiyle ilgilenen kişinin harcadığı zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Haypak yaklaşık olarak %50’ye yakın tasarruf yapmanıza yardımcı olur ve düzenli olarak en hijyenik ürünleri müşterilerinize sunmanızı sağlar.

Haypak tek kullanımlık havlu ürünleri pamuklu havlulardan 3 kat daha fazla su emer. Kendi gözlerinizle görmek ister misiniz? Hemen ücretsiz numune formunu doldurun ve 3 gün içerisinde evinizde deneyebilirsiniz.

Haypak tek kullanımlık havlu ürünleri karton ürünleri gibi geri dönüştürülüyor. Evinize veya şirketinize en yakın geri dönüşüm kutusunu öğrenmek için ikamet ettiğiniz belediyeyle iletişime geçebilirsiniz. Bazı belediyeler evinize veya şirketinize geri dönüşüm kutuları verebilir ve bu kutuları sizden düzenli bir şekilde toplayabilir.

Haypak havluları kağıt gibi tamamiylen ağaçın selülozundan üretiliyor. Ürünlerin içinde hiç bir plastik madde bulunmamaktadır.

Yurtiçi siparişlerinde ürünlerimiz, numune sipariş formunu doldurup yolladıktan sonra maksimum 3 iş günü içinde belirttiğiniz adrese ulaşır.

Yurtdışı siparişlerinde bu süre 10 iş gününe kadar çıkabilir.

Pamuklu havluların gün aşırı yıkanması büyük bir miktarda su ve enerji harcanmasına neden olur. Bunlara ek olarak bir çok beyazlatıcı, deterjan ve diğer temizlik ürünleri tüketilir ve doğaya atılır.

Aynı zamanda, düzenli olarak yapay sulama gerektiren ve tonlarca tarım ilacı ve kimyasal gübreler kullanılarak üretilen pamuk dünyadaki en kirli üretilen mahsullerden biridir.